Dodane przez admin dnia 11 listopad 2017

Święci biegają po SP 5 - 2017

30 października o godzinie 11,00 na głównym holu naszej szkoły odbył się bieg wszystkich świętych.

Święci biegają po SP 5 - 2017

Z tej okazji odwiedził nas niezwykły gość proboszcz Parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Kołobrzegu Ojciec Paweł Kaczmarski, który rozpoczął uroczystość przecięciem niebiańskiej wstęgi.
Ze względu na nieprzyjazną pogodę tor przeszkód do biegu wszystkich świętych został ustawiony przez p. Pawła Myszyńskiego na głównym holu.
Ruszyła plejada świętych a wśród nich : Święta Rodzina, królowie, święty Franciszek, Elżbieta , Królowa Jadwiga i niezliczone zastępy aniołów.
Zabawa była pełna śpiewu i radości. Spośród świętych wybrano najciekawsze stroje.
Każda osoba święta otrzymała nagrodę. Sponsorem nagród był proboszcz O. Paweł Kaczmarski oraz Rada Rodziców.
Dziękujemy rodzicom, wychowawcom za pomoc okazaną dzieciom.
Bieg wszystkich świętych zorganizowali Krystyna Zachaczewska i Paweł Myszyński

Notatka: p. Krystyna Zachaczewska