Dodane przez admin dnia 09 styczeń 2016

Mądra szkoła czyta dzieciom - 2015

Dnia 16 grudnia 2015 r, uczennice z koła bibliotecznego z kl. IV C odwiedziły dzieci z oddziału przedszkolnego "Krasnoludki". To już kolejne spotkanie w ramach kampanii społecznej "Mądra szkoła czyta dzieciom", podczas, którego dziewczęta zaprezentowały "maluchom" zagadki związane z ich ulubionymi bohaterami bajek, baśni i legend. Przedszkolaki mile zaskoczyły obecnych swoją wiedzą i aktywnością. W podziękowaniu zaprezentowały popis wokalno-taneczny o tematyce świątecznej. Wizyta w przedszkolu przebiegała w ciepłej, rodzinnej atmosferze i zakończyła się wspólnym wykonaniem prac plastycznych. Każda uczennica indywidualnie pomagała wylosowanemu wcześniej maluchowi wylepiać z plasteliny kolorową choinkę. To były bardzo pracowite i przyjemne chwile. Warto je powtórzyć!

Notatka: p. J. Gruszczyńska