Dodane przez admin dnia 14 maj 2016

Szkolny Konkurs Recytatorski - 2016

6 maja odbyły się w eliminacje szkolne do Regionalnego Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne” dla klas I – III. W konkursie wzięło udział 16 recytatorów. Zmagania uczestników oceniała komisja w składzie: p. Bogusława Demidowicz i p. Zofia Sitańska.
A oto wyniki:
I miejsce - Paweł Woźniak z klasy IIIc,
II miejsce – Michał Bagiński z klasy IIb,
III miejsce – Martyna Stasiukiewicz z klasy IIc.
Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Maja Malina z klasy Id, Wiktoria Wąs z klasy IIIc, Maciej Bemowicz z klasy IIIb, Martyna Koremba z klasy Ic oraz Barbara Dybka z klasy Ic.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. W piątek 13 maja w Regionalnym Centrum Kultury odbędzie się Regionalny Turniej Recytatorski. W kategorii „Ptaszęta” naszą szkołę reprezentować będą: Paweł Woźniak i Michał Bagiński. Trzymamy kciuki!!!

Notatka i zdjęcia: p. Aneta Czechowicz i p. Aneta Nowak