Dodane przez admin dnia 07 czerwiec 2011

III DZIECIĘCA SESJA RADY MIASTA - 2011

Już po raz trzeci w Sali koncertowej Ratusza dnia 1 czerwca 2011r. odbyła się Dziecięca Sesja Rady Miasta. Wzięli w niej udział uczniowie wszystkich kołobrzeskich szkół podstawowych, SOSW „Okruszek” i ZSS „Słoneczko”.

III DZIECIĘCA SESJA RADY MIASTA - 2011

Naszą szkolę reprezentowali uczniowie klasy IV B: Adrian Haber, Filip Kwiatkowski i Miłosz Pilichowski.
Młodzi radni na sesji poruszyli temat dotyczący ochrony środowiska naturalnego w naszym mieście. Reprezentant każdej szkoły przedstawił wyniki ankiety na temat: "Zielony, czysty Kołobrzeg" przeprowadzonej wcześniej w szkołach. 24 uczniom kołobrzeskich szkół podstawowych przysłuchiwali się kołobrzescy radni z prezydentem Januszem Gromkiem na czele i zaproszonymi gośćmi.

Sesji towarzyszyła wystawa fotograficzna międzyszkolnego konkursu pn. "Zielony, czysty Kołobrzeg" oraz pokaz mody ekologicznej.
W międzyszkolnym konkursie fotograficznym pn. "Zielony, czysty Kołobrzeg" nagrody zdobyli:
II miejsce Wiktoria Orzechowska klasa III B,
wyróżnienia:
Oliwia Rogaczewska klas III A
Miłosz Puskunigis klasa IV B.

Gratulujemy!