Dodane przez admin dnia 08 październik 2013

Pasowanie uczniów klas I - 2013

4 października do uroczystego przyjęcia w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II przystąpili uczniowie z klasy Ia, Ib i Ic. Zanim pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów, musieli wykazać się różnymi umiejętnościami m.in. znajomością zasad bezpieczeństwa na drodze, zabawą, śpiewem, rozpoznawaniem liter.

Ten pierwszy w życiu egzamin zdawali w obecności swoich rodziców, Pani Dyrektor mgr Hanny Rydzkowskiej - Fortuny, Pani Wicedyrektor mgr Beaty Kryszczak , radnego miasta Kołobrzeg Pana Antoniego Piwowarczyka oraz zaproszonych gości. Przygotowanie tak wspaniałej uroczystości kosztowało wiele trudu, ale warto było. Nasi uczniowie prezentowali się wspaniale i udowodnili, że są prawdziwym pierwszakami.

Notatka: p. Elżbieta Kociela