Dodane przez admin dnia 23 styczeń 2016

Anioły w bieli - 2016

W konkursie plastycznym „Anioły w bieli” wzięli udział uczniowie z klas I – VI szkół podstawowych w Kołobrzegu. Była to już 5 edycja tego konkursu. Anioł jako dobry duch Bożego Narodzenia – ciekawe, tradycyjne lub nowatorskie przedstawienie postaci białego anioła w formie przestrzennej. Komisja w składzie: p. Bożena Ponikiewska, p. Julita Adamowicz, p. Sylwia Trojanowska i p. Patrycja Łagoda wyłoniła laureatów konkursu. Przy ocenie prac brana była pod uwagę zgodność wykonanych prac z regulaminem konkursu, pomysłowość, samodzielność, oryginalność, różnorodność zastosowanych technik wykonania i zdobienia.

LAUREACI:
I miejsce- Natalia Brelik kl. VI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
II miejsce –Wiktoria Otrembska kl. II C SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
III miejsce – Lena Całka kl. II C SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

WYRÓŻNIENIA :
Julia Ćwityńska kl. I A SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
Bartosz Otrembski kl. II C SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
Jakub Mirecki kl. II A SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
Patryk Mirecki kl. IV C SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
Liwia Miszczyszyn kl. VI SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4
Antonina Pasikowska kl. I B SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5

Wszystkim laureatom, wyróżnionym, a także uczestnikom konkursu dziękujemy i serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy dostarczone zostaną do poszczególnych placówek w terminie do 28 stycznia 2016 r.
Organizatorzy: Bożena Ponikiewska, Julita Adamowicz, Sylwia Trojanowska.

Notatka: p. Sylwia Trojanowska