Dodane przez admin dnia 04 styczeń 2016

Cała ziemia z radością wita Zbawiciela - 2015

„Cała ziemia z radością wita Zbawiciela”. Dnia 22 grudnia w naszej szkole odbyły się spotkania przedświąteczne, podczas których zgromadzeni uczniowie, nauczyciele i przybyli goście mogli podziwiać jasełka pod tym właśnie tytułem. Zespół teatralny PIĄTECZKA oraz uczniowie klasy IVc pod kierunkiem p. Elżbiety Kamińskiej zaprezentowali swoje talenty sceniczne i wokalne. Natomiast pastorałka pt. „W Betlejem” poruszyła serca i wyzwoliła pokłady radości całej widowni. Owacje trwały bardzo długo… Pani Dyrektor Agnieszka Grzegorczyk - Maziarz życzyła wszystkim, dużo spokoju oraz tego co dobre i piękne na świąteczno – noworoczny czas rodzinnego świętowania w gronie tych, których kochamy.
Z całego serca dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie pięknej jasełkowej scenografii oraz w przygotowanie kostiumów dla swoich dzieci.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska