Dodane przez admin dnia 18 listopad 2015

Mądra szkoła czyta dzieciom - 2015

Dnia 18.11.2015 r. uczennice z koła bibliotecznego z klasy IV C odwiedziły dzieci z grupy przedszkolnej 3-4 latków. W tym dniu w ramach kampanii społecznej "Mądra szkoła czyta dzieciom" dziewczęta czytały przedszkolakom na głos wiersze poetki Bożeny Formy: Grzyby, Gra muzyka, Ludzik z kasztana, Latawiec, Kto zna jeża, Klocki, Jesienna szaruga.
W drugiej części spotkania dzieci kolorowały ilustracje związane tematycznie z treścią czytanych wierszy. Wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki w podziękowaniu zaśpiewały i zatańczyły dla wszystkich przepiękną piosenkę "W przedszkolu".

Notatka: p. Jolanta Gruszczyńska