Dodane przez admin dnia 23 styczeń 2017

Dzień Babci i Dzień Dziadka III B – 2017

W dniu 20.01.2017r. do kl. IIIB zostali zaproszeni Babcie i Dziadkowie na uroczystość z okazji ich Święta. Dzieci przygotowały wspaniałe występy. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki przy akompaniamencie akordeonu i skrzypiec, na których grał uczeń naszej klasy Aleksy Kazimierczak-Łęcki. Dzieci chciały w ten sposób wyrazić swoją miłość i wdzięczność kochanym Babciom i Dziadkom. Na koniec uroczystości był drobny poczęstunek, który przygotowali rodzice. Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom życzenia i wręczyły własnoręcznie przygotowane prezenty. To była wyjątkowa uroczystość, pełna radości, wzruszenia i dumy.

Notatka: p. L. Kozakowska