Dodane przez admin dnia 15 październik 2018

Mistrz i mistrzyni strzelców - 2018

W dniu 09.10.2018r. na strzelnicy Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg zostały zorganizowane zawody strzeleckie - „ Mistrz i mistrzyni strzelców”. Zawody zorganizowane były przez Zespół Szkół Morskich przy współpracy Prezesa Klubu Jacka Niewęgłowskiego oraz nauczyciela Szkoły Podstawowej nr5 w Kołobrzegu Pawła Myszyńskiego. Uczestnicy po przeprowadzonym szkoleniu przez Gabrielę Antos i prezentacji strzelania przez Mikołaja Drewa, rozpoczęli zawody w konkurencji KPN. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Paulina Zbytnik, II miejsce zajęła: Julia Kwiatkowska a III miejsce zdobyła: Anna Orłów. Trudniej mieli chłopcy, gdyż chętnych zawodników było o wielu więcej niż dziewcząt. I miejsce zajął: Aleks Olejniczak, II miejsce Franek Sikora i Aleksander Zatorski , a III miejsce zdobył po dodatkowym strzelaniu Andrzej Orłów. Gratulacje dla wszystkich zawodników! Szczególne podziękowania dla rodziców uczniów za wsparcie i obecność na zawodach oraz dla Pani Magdaleny Stępień za pomoc w organizacji.

Notatka: p. Paweł Myszyński