Dodane przez admin dnia 19 czerwiec 2016

SZKOLNY ZESPÓŁ TEATRALNY „PIĄTECZKA” GRA DLA KOŁOBRZESKIEJ WIDOWNI - 2016

Zespół teatralny „PIĄTECZKA” ze Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu pod kierunkiem Elżbiety Kamińskiej zaprezentował humorystyczne przedstawienie pt.: „Zabawa w śpiącą królewnę”. We wtorek 14 czerwca o godz. 9:30 na widowni w sali teatralnej SP5 z radością zasiadły dzieci z Przedszkola Mądrowskich wraz ze swoimi paniami nauczycielkami. Zaproszonym gościom bardzo podobało się przedstawienie oraz barwne kostiumy i gra aktorska utalentowanych uczniów z SP5, długo rozbrzmiewały gromkie brawa i podziękowania za zaproszenie. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków było zwiedzanie szkoły, boisk , placu zabaw, świetlicy, biblioteki i zasiadanie w szkolnych ławkach. Kiedy najmłodsza widownia opuszczała mury naszej szkoły pojawili się nowi goście, byli to młodsi i starsi uczniowie oraz nauczyciele i rodzice ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego „Okruszek ” w Kołobrzegu. Młodzi aktorzy z „PIĄTECZKI” wspaniale zaprezentowali swoje przedstawienie i otrzymali za nie ogromne brawa wraz z niespodzianką , którą był rewelacyjny występ taneczny zespołu „FIESTA” z „Okruszka”. Niesamowity klimat twórczej aktywności udzielił się wszystkim zarówno widowni jak i artystom. Dziękujemy wszystkim naszym gościom za przybycie i zapraszamy na kolejne teatralne spotkanie.

Notatka: p. Elżbieta Kamińska