I MIEJSCE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5 W III MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU BEZPIECZNY UCZEŃ - 2017
Dodane przez admin dnia 27 luty 2017

Dnia 8.02.2017r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się III Międzyszkolny Turniej „Bezpieczny Uczeń”.
W turnieju rywalizowały drużyny 3 – osobowe, składające się z uczniów kl. V i VI wszystkich kołobrzeskich szkół podstawowych, naszą szkołę reprezentowali Patryk Podbrzeski, Filip Sadowski i Aleksander Zatorski z nauczycielem Pawłem Myszyńskim.

Dnia 8.02.2017r. w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się III Międzyszkolny Turniej „Bezpieczny Uczeń” zorganizowany przez: D. Konert, D.Szostak, J.Szyszko, W.Mikuck.
Celem Turnieju było działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży poprzez popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach, zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przed medycznej oraz bezpieczeństwa w sieci. Nad poprawnością wykonywanych zadań czuwali funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Miejskiej z Kołobrzegu.
Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu oraz upominki poprawiające bezpieczeństwo na drodze przekazane przez ZORD Koszalin.

I miejsce zajęła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5
II miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9
III miejsce drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3
Gratulujemy wszystkim uczniom i dziękujemy zwłaszcza nauczycielom, którzy wdrażają działania profilaktyczne na rzecz ochrony zdrowia i życia.

Notatka: p. P. Myszyński