Dodane przez admin dnia 11 czerwiec 2015

Kolejne sukcesy naszego ucznia w sportach biegowych! - 2015

Alek Zatorski z kl. III c po raz kolejny na podium - tym razem nasz mały zawodnik wywalczył trzecie miejsce w biegu ulicznym "Trzebiatowska 10", który odbył się w dniu 06.06.2015 w Trzebiatowie.

Kolejne sukcesy naszego ucznia w sportach biegowych! - 2015

Alek od kilku lat startuje w zawodach biegowych razem z tatą i swoim psem Rudolfem w zawodach canicrossowych i dogtrekkingowych.

Tym samym Alek przygotowuje się do udziału w 37 Maratonie Warszawskim PZU - biegu dla dzieci - Mali Bohaterowie Narodowego.

Gratulujemy sportowych sukcesów i trzymamy kciuki za kolejne zawody biegowe naszego ucznia, który wspaniale reprezentuje szkołę podczas powiatowych i ogólnopolskich imprez sportowych.

Notatka: p. E. Smaruj