Wyniki konkursu plastycznego dla uczniów klas pierwszych "Przygody małego żółwika" - 2016
Dodane przez admin dnia 27 luty 2016

Dnia 18 II Komisja Jury w składzie: P. B. Ponikiewska, P. P. Łagoda, P. Jolanta Gruszczyńska wyłoniła laureatów i wyróżniła prace konkursowe. Komisja zaznaczyła, że wszystkie prace zgłoszone do konkursu przedstawiają wysoki poziom artystyczny, charakteryzują się ciekawą formą i kompozycją, wykorzystano w nich różne techniki plastyczne. Gratulujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom wspaniałych prac plastycznych. Autorzy prac zostaną nagrodzeni na najbliższym apelu szkolnym. Konkurs jest podsumowaniem projektu edukacyjnego dla uczniów klas pierwszych "Czytanie moją pasją". Organizatorem konkursu jest P. Jolanta Gruszczyńska.

Wyniki konkursu:
Laureaci:
1. Blanka Djurić kl. I C - I miejsce
2. Hanna Mozia kl. I B - II miejsce
3. Urszula Kołtos kl. I B - III miejsce (ex aequo)
4. Antonina Pasikowska kl. I B - III miejsce (ex aequo)

Wyróżnienie:
1. Barbara Rybka kl. I C - wyróżnienie