Dodane przez admin dnia 09 grudzień 2014

Wizyta Św. Mikołaja w kl. I b - 2014

W piątek – 05.12.2014r. odwiedził nas Mikołaj. Od dawna czekaliśmy na tego ważnego gościa. Na jego cześć przyszliśmy tego dnia do szkoły w czerwonych ubrankach i mikołajkowych czapkach.
Gdy wszedł do klasy, nasza radość mieszała się z obawami, czy zasłużyliśmy na jego względy. Przygotowaliśmy, więc kilka niespodzianek - kilkoro z nas podarowało Mikołajowi jego piękne portrety, wspólnie zaśpiewaliśmy mikołajkową piosenkę i wyrecytowaliśmy mikołajkowy wiersz. Nasz występ bardzo się mu podobał.
Nadszedł w końcu najbardziej wyczekiwany moment – rozdanie prezentów. Radości było, co nie miara. Otrzymaliśmy piękne podarki.
Dziękujemy Ci Św. Mikołaju i czekamy na Ciebie w przyszłym roku.
Dzieci z klasy I b.

Notatka: p. Małgorzata Chmiel