Mistrz Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo
Dodane przez admin dnia 24 październik 2007

Mistrz Polski w naszej szkole!
Łukasz Czechowicz z klasy VIa na VI Mistrzostwach Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo we Wrocławiu zdobył I miejsce i tytuł Mistrza Polski w konkurencji reining i western pleasure. Gratulujemy!

Na mistrzostwach podobała mi się sportowa atmosfera, rywalizacja. Super było, gdy usłyszałem hymn Polski i grali go dla mnie!!! Gdy wróciłem do szkoły na przyrodzie cała klasa podrzucała mnie do góry. SUPER! - opowiada Mistrz Polski.

Mistrz Polski w naszej szkole!

W Kołobrzeskim Serwisie Informacyjnym napisali o Łukaszu:

Wschodząca Gwiazda Westernu

Dwunastoletni Łukasz Czechowicz z Kołobrzegu, reprezentujący barwy Dodge City Zieleniewo, został multimedalistą Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Western i Rodeo. Na zawodach, które odbyły się w dniach 5-7.10.2007 we Wrocławiu, zdobył srebrny medal w konkurencji western horsemanship na koniu Brok oraz dwa złote medale: w reiningu na klaczy MS Tidy Whiz i w western pleasure (na Broku). Dodać należy, że reining to koronna a zarazem najtrudniejsza z westowych konkurencji. Warta również wspomnieć, że Łukasz od początku roku prowadził w rankingach PLWiR wygrywając lub zajmując czołowe miejsca w ogólnopolskich zawodach kwalifikacyjnych przed mistrzostwami. Trenerem zawodnika jest jego tata Paweł Czechowicz.
(na zdjęciach Łukasz na klaczy MS Tidy Whiz).

Artykuł i zdjęcia pobrane ze strony - Kołobrzeskiego Serwisu Informacyjnego