Dodane przez admin dnia 14 kwiecień 2017

Wyjątkowa lekcja przyrody w kl. III B - 2017

W ramach cyklu zajęć - spotkania z ciekawymi ludźmi w kl. III B Pan Eugeniusz Wasicki wykonujący zawód leśnika przeprowadził ciekawą lekcję przyrody. Pan Eugeniusz przybliżył dzieciom informacje na temat czynności i zadań zawodowych leśniczych. Dzieci dowiedziały się, jakie znaczenie ma dla ludzi las i zwierzęta w nim mieszkające oraz jak ważna jest ochrona przyrody. Uczniowie obejrzeli filmy przyrodnicze, a na zakończenie zajęć otrzymali zeszyty i książeczki edukacyjne dotyczące roślin i zwierząt naszych lasów. Dzięki przeprowadzonym zajęciom edukacyjnym dzieci poszerzyły wiedzę przyrodniczą i utrwaliły podstawowe zasady ochrony środowiska.

Notatka: p. Lutosława Kozakowska