Dodane przez admin dnia 01 luty 2009

Pasowanie na czytelników biblioteki szkolnej - 2009

15 stycznia 2009 roku uczniowie klas I zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej.

Pasowanie na czytelników biblioteki szkolnej - 2009

15 stycznia 2009 r. pierwsze klasy obejrzały w czytelni przedstawienie "Urodziny Kopciuszka" przygotowane przez członków Koła Przyjaciół Biblioteki. Inscenizacja podobała się naszym najmłodszym uczniom.
Pierwszoklasiści zostali uroczyście pasowani na czytelników biblioteki szkolnej. Otrzymali kolorowe zakładki do książek wykonane przez dzieci ze świetlicy. Wykazali się znajomością baśniowych bohaterów i rozwiązali wszystkie zagadki, które wcale nie były takie łatwe.
Impreza okazała się bardzo udana. Zadowolone dzieci z wypożyczonymi książkami wróciły do klas.

Życzymy przyjemnej lektury w czasie ferii!