Dodane przez admin dnia 09 styczeń 2018

Jasełka w I b – 2018

Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, pełen wzruszeń i radości, z którymi wiąże się wiele zwyczajów. Jednym z nich są Jasełka, które przenoszą nas w czasy narodzin Chrystusa. 9 grudnia 2017 roku, najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki zaprezentowały dzieci z klasy I B, podczas niecodziennego montażu muzyczno- tanecznego, przygotowanego specjalnie dla zaproszonych rodziców. Jasełka, organizowane co roku, to okazja do złożenia sobie życzeń, a także spotkania w atmosferze świątecznej życzliwości. Przedstawienie w wykonaniu dzieci ogromnie wszystkim się spodobało i wprowadziło niezwykły klimat towarzyszący przygotowaniom do świąt Bożego Narodzenia.

Notatka: p. Ida Górecka