Ogólnopolski Konkurs Historyczny Myśliciel II wojna światowa - Kampania wrześniowa - 2017
Dodane przez admin dnia 30 styczeń 2017

W listopadzie i grudniu 2016 roku w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Historyczny MYŚLICIEL. Nasi wspaniali uczniowie z klas 5-6 wzięli udział w dwóch kategoriach konkursu.

Mam zaszczyt ogłosić wyniki:

Lista uczestników konkursu plastycznego:
1. Kacper Hoffman Szkolny laureat konkursu
2.Maria Hołubicka
3. Aleksandra Musiał
4. Filip Otrembski
5. Alicja Szczęsna
6. Aleksander Zatorski
7.Aleksandra Garczewska

Miejsca uczestników testu:
1. Filip Banaś szkolny laureat 17/40
Filip Sadowski 15/40
Kacper Hoffman 15/40
Kuba Michalak 13/40
Maria Hołubicka 12/40
Kacper Nilek 8/40

Gratuluje wszystkim uczestnikom wyników i odwagi. Zapraszam do kolejnych konkursów już w marcu.

Notatka: p. K. Marchowiecka