Dodane przez admin dnia 08 październik 2017

Łączy nas koszykówka - Strefa Kibica SP5 - 2017

Kibicowanie w naszej szkole jest popularną i atrakcyjną formą spędzania czasu wolnego wśród uczniów i rodziców naszych dzieci, którzy licznie przybywają na mecze w Hali Milenium, by wspierać naszą drużynę Energa Kotwica Kołobrzeg w I ligowych zmaganiach - 3 kolejka. Nasza pasja do sportu poprzez kibicowanie staje się już stałym, głośnym i uskrzydlającym dopingiem dla naszych koszykarzy, którzy wygrali niełatwy mecz w sobotę 07.10.2017 19:00 89: 81 z GKS Tychy, a już w poniedziałek kolejny mecz o godz. 19.00 z Drużyną Sokół Łańcut na który serdecznie zapraszamy.

Notatka: p. Paweł Myszyński