Dodane przez admin dnia 28 styczeń 2015

Ach cóż to był za bal... - 2015

We wtorek przed feriami - 13 stycznia 2015r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy.

Ach cóż to był za bal... - 2015

Dzieci wystąpiły w różnorodnych przebraniach. Pojawiły się postacie z bajek, zwierzątka, przedstawiciele charakterystycznych zawodów. W rytmie porywającej muzyki tańczyły do największych tegorocznych przebojów.
Wodzirej – sympatyczny i przebojowy p. Paweł - zrobił furorę. Od pierwszych chwil stał się ulubieńcem dzieci. Zabawy taneczne przeplatane były konkursami, nie było czasu na nudę, a panie nauczycielki nie czuły nóg!!!
Gdy tancerze poczuli się zmęczeni w sali czekał na nich słodki poczęstunek. Dzieci z żalem opuszczały salę balową. Zabawa udała się w stu procentach. Do domu wracały uśmiechnięte i pełne niezapomnianych wrażeń.

Serdecznie dziękujemy rodzicom z Rady Rodziców - p. Barbarze Całce, p. Magdalenie Otrembskiej, p. Annie Rosickiej i p. Piotrowi Kalinowskiemu za nieocenioną pomoc w organizacji balu - dekorację sali i zakup atrakcyjnych nagród konkursowych.

Notatka: p. Małgorzata Chmiel