Ogólnopolski konkurs PROGRAM EKOZESPOŁÓW W MOJEJ SZKOLE I PRZEDSZKOLU - 2007
Dodane przez admin dnia 27 grudzień 2007

Ogólnopolski konkurs PROGRAM EKOZESPOŁÓW W MOJEJ SZKOLE I PRZEDSZKOLU -2007

7 listopada w siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie odbyło się uroczyste podsumowanie V edycji konkursu "Program ekozespołów w mojej szkole i przedszkolu".

Ogólnopolski konkurs PROGRAM EKOZESPOŁÓW W MOJEJ SZKOLE I PRZEDSZKOLU.

W tym roku w Program zaangażowały się 433 placówki, z czego 25 zostało nagrodzonych. W sumie przeszkolono 853 nauczycieli, którzy zaangażowali łącznie 17.019 uczniów z 15 województw. Uczniowie angażowali do działań swoje rodziny i szacuje się, że w sumie w programie uczestniczyło bezpośrednio i pośrednio około 37.000 osób.

Miło nam poinformować, że pani Bożena Ponikiewska otrzymała wyróżnienie za zaangażowanie uczniów w podejmowaniu działań na rzecz ochrony środowiska. Serdecznie gratulujemy!