Dodane przez admin dnia 16 grudzień 2007

Mikołajki

Z inicjatywy katechety z ZSM o. Michała Sochy, młodzież z w/w szkoły postanowiła zorganizować zbiórkę rzeczy (zabawek, słodyczy) dla dzieci z sąsiedniej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi.

Mikołajki

6 grudnia 2007 roku w dzień Mikołajek o. Michał przebrany za św. biskupa Mikołaja oraz młodzież ZSM przebrana za Aniołów, przybyli do naszej szkoły, aby podzielić się zebranymi przez siebie rzeczami i sprawić ogromną radość dzieciom.
O. Michał wchodził z młodzieżą do każdej klasy, rozmawiał z dziećmi, zadawał pytania, wspólnie się modlili śpiewając piosenki.
Każde dziecko otrzymało upominek.

Jesteśmy wdzięczni O. Michałowi i młodzieży ZSM za podjęcie wspaniałego dzieła - sąsiedzkiej pomocy i radości.
Dzieci z naszej szkoły postanowiły podziękować młodzieży ZSM przychodząc do nich z przedstawieniem Jasełkowym.

Zapraszamy wszystkich do obejrzenia zdjęć.