Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny - 2008
Dodane przez admin dnia 16 czerwiec 2008

Konkurs fotograficzny - 2008

Miło nam poinformować, że uczennica kl. Vd Klaudia Orzechowska zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym pt. "Podpatrujemy przyrodę", zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kołobrzegu oraz Gminę Miasto Kołobrzeg.

Konkurs fotograficzny

Konkurs realizowany był w ramach programu "Ekologia z biblioteką 2008".

Celem konkursu było propagowanie działań ekologicznych, uwrażliwianie na przyrodę, pokazanie na piękna, po to by nie przechodzić obok obojętnie.

Zdjęcie zrobione przez Klaudię Orzechowską pod kierunkiem pani Bożeny Ponikiewskiej, było zdjęciem z kategorii reportażowych. Klaudia otrzymała dyplom, nagrody książkowe, a także nagrodę zbiorową - zestaw książek dla klasy.

"Wiosenne zauroczenie" - Klaudia Orzechowska