Dodane przez admin dnia 14 październik 2010

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW - 2010

26 września 2010r. odbył się w naszej szkole konkurs zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Języków.

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW - 2010

Do zmagań stanęli przedstawiciele klas IV, V i VI. Konkurs miał formę quizu językowego. W kilku kolejnych rundach uczniowie wybierali pytania o różnym stopniu trudności, co z kolei przekładało się na zdobywane przez nich punkty.

Do półfinału przeszło 5 drużyn, po czym do ścisłego finału zakwalifikowały się tylko trzy zespoły, które walczyły o miejsca na podium.

Zwyciężyły reprezentantki klasy VB (Dagmara Mrozińska, Karolina Owsianik i Hanna Romanowska).
II miejsce zajęła drużyna z klasy IVA (Anna Szczepaniak, Anna Marzec i Katarzyna Mazur).
III miejsce zajęli przedstawiciele klasy VI B w składzie Katarzyna Rodziewicz, Patryk Orzechowski oraz Filip Milinkiewicz.

Zarówno zwycięzcy, jak i pozostali uczestnicy konkursu otrzymali ciekawe nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. A konkurs był dla nich doskonałą formą sprawdzenia swojej wiedzy.

Quiz został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli języków obcych Panie Karolinę Willma i Adrianę Waleriańczyk oraz Pana Pawła Krejera.