Dodane przez admin dnia 03 grudzień 2012

Przegląd twórczości osób, którym wędruje się trochę trudniej - 2012

W dniu 20 listopada 2012 r. odbył się „III Przegląd twórczości osób, którym wędruje się trochę trudniej”. Do sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultury przybyło wielu znakomitych gości. W tym roku tematem przewodnim przeglądu było morze. Dzieci z placówek integracyjnych i specjalnych z ogromną radością prezentowały piosenki, wiersze, układy taneczne, spektakle. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas integracyjnych oraz dzieci z Oddziału Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami.
Na zakończenie uroczystości każdy z uczestników otrzymał koszulkę oraz słodki upominek.

Wszystkim prezentującym się uczestnikom przeglądu serdecznie gratulujemy.

Notatka: p. K. Piechowiak