Dodane przez admin dnia 08 październik 2013

Pasowanie na przedszkolaka - 2013

W dniu 04.10.2013 w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka 5,6-latków, grupy z Oddziału Wczesnego Wspomagania i po raz pierwszy dzieci oddziału przedszkolnego 3,4-latków.

Pasowanie na przedszkolaka - 2013

W dniu 04.10.2013 w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka 5,6-latków, grupy z Oddziału Wczesnego Wspomagania i po raz pierwszy dzieci z oddziału przedszkolnego 3,4-latków. Z tej okazji dzieci przygotowały program artystyczny.

Zaproszeni goście i rodzice oklaskiwali występy dzieci, między innymi piosenkę w wykonaniu najmłodszych "My jesteśmy krasnoludki". Po występach odbyło się uroczyste ślubowanie na dzielnego przedszkolaka. Oficjalną część zakończono pasowaniem "Czarodziejskim ołówkiem" na przedszkolaka. Pasowania dokonali Zastępca Prezydenta Miasta ds. Gospodarczych –p. Andrzej Olichwiruk, dyrektor szkoły Hanna Rydzkowska-Fortuna, w-ce dyrektor Beata Kryszczak.

Wszystkie dzieci biorące udział otrzymały dyplomy, kredki, oraz książki. Dzieci z oddziału przedszkolnego 3,4-latków otrzymały ogrodowego krasnoludka, który będzie zdobił plac zabaw maluchów. Po uroczystości dzieci, rodzice wraz z wychowawcami udali się do swoich sal na słodki poczęstunek.

Notatka: p. Agata Sawicka