Dodane przez admin dnia 22 październik 2018

SUKCESY DZIECI Z NASZEJ SZKOŁY - ZOSIA ZAHORSKA Z II B - 2018

Zosia Zahorska jest uczennicą klasy II B naszej szkoły. To niezwykle pracowita i ambitna dziewczynka. Po lekcjach i kołach zainteresowań, w których Zosia bierze udział w szkole, dziewczynka uczęszcza dodatkowo na zajęcia sportowo-taneczne do Stowarzyszenia Artystyczno-Taneczno-Sportowego „Zaja”. Zosia uwielbia te zajęcia i niejednokrotnie opowiada o nich w szkole.
Niedawno, bo pod koniec września, Zosia po raz pierwszy ze swoją grupą wystąpiła na dużej scenie kołobrzeskiego RCK. Choć miała ogromną tremę, wszystko rewelacyjnie się udało. Zosia i jej koleżanki i koledzy z zespołu otrzymali gromkie brawa od publiczności.
Zosi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Może kiedyś ujrzymy Zosię na największych światowych scenach?...

Notatka: p. Ida Górecka