Dodane przez admin dnia 22 maj 2018

16.MAJ 2018 – finał Interdyscyplinarnego Konkursu „Omnibus” klas III
W środę w SP 3 spotkali się najlepsi uczniowie z kołobrzeskich szkół. Nasze szkolne eliminacje wygrali Antonina Pasikowska i Julian Sak.

16.MAJ 2018 – finał Interdyscyplinarnego Konkursu „Omnibus” klas III
W środę w SP 3 spotkali się najlepsi uczniowie z kołobrzeskich szkół. Nasze szkolne eliminacje wygrali Antonina Pasikowska i Julian Sak (można obejrzeć na stornie szkoły). Znajomość wielu tematów z życia codziennego, geografii, przyrody, polityki, lecznictwa gwarantowała zwycięstwo. Potrzebne było też szczęście w losowaniu pytań. Nasza zawodniczka Antosia zajęła II miejsce w Kołobrzegu (35 pkt.) Julek dzielnie walczył i po dogrywce zajął VI miejsce. Niespodzianką były odwiedziny wielkiego człowieka- twórcy teorii względności Alberta Einsteina. Rozmowa z uczonym była wyjątkowym wydarzeniem tego dnia.

Notatka: p. Anna Olejnik