Dodane przez admin dnia 24 wrzesień 2013

Wizyta przedszkolaków z Mścic w Oddziale Przedszkolnym 0 "A" - 2013

W poniedziałek – 23.09.2013r. dzieci z naszej zeróweczki gościły u siebie 6-latki z Przedszkola Samorządowego w Mścicach. Przed przybyciem gości przedszkolaki przyrządziły sałatkę owocową, którą poczęstowały przybyszów. Wszystkie dzieci ze smakiem zajadały owocowe witaminki. Po posiłku uczestniczyły w zabawach integracyjnych ze śpiewem. Wysłuchały także opowiadania przeczytanego przez panią – "Jestem mistrzem". Miały możliwość wypowiedzieć się w jakiej dziedzinie są najlepsze. Po śniadaniu dzieci bawiły się wspólnie w kącikach tematycznych. Ta wizyta była dla nich wspaniałym doświadczeniem. Wszyscy świetnie się bawili. Nasze przedszkolaki otrzymały zaproszenie od dzieci z Mścic i wiosną z pewnością z niego skorzystają.

Notatka: p. Małgorzata Chmiel