Dodane przez admin dnia 04 kwiecień 2016

Dzień Świadomości Autyzmu - 2016

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest jako Dzień Świadomości Autyzmu, a znakiem rozpoznawczym tego dnia jest kolor niebieski symbolizujący solidarność z osobami z autyzmem. Nasza szkoła już 1 kwietnia "zapaliła się" na niebiesko, a dzieci w klasach przygotowały wspaniałe plakaty na konkurs ogłoszony przez Oddział Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci z Autyzmem. Wszystkim dzieciom, ich wychowawcom oraz nauczycielom ze świetlicy serdecznie dziękujemy za wspaniałe zaangażowanie i pomoc w rozświetleniu naszej szkoły! A rozstrzygnięcie konkursu już wkrótce!

Notatka: p.A.Buszka