Dodane przez admin dnia 25 marzec 2015

Pan Jezus odwiedza SP 5 - 2015

Ko³o religijne przedstawi³o w klasie O a , I c, I b, IV a, oraz III b przedstawienie pt. "Bajka – nie bajka".

Rozszerzona zawarto¶æ newsa

Pan Jezus odwiedza SP 5 - 2015

Z tre¶ci wynika³o, ¿e szko³ê odwiedzi Pan Jezus. Zdenerwowana pani dyrektor wpada do klasy z zapytaniem: Kto powita Jezusa? Chêtnych nie brakuje na pierwszym miejscu deklaruje siê nauczycielka, za ni± dyrektor szko³y.

W klasie swoje propozycje powitania zg³aszaj±: prymuska, sportowiec, modnisia, piêknisia. Ale Pan Jezus ma inne plany, podchodzi do ucznia smutnego, zatroskanego, zakatarzonego i samotnego bierze go za rêkê mówi±c, ¿e jest dla niego najwa¿niejszy i najbardziej kochany.

W w/w role wcielili siê uczniowie klas: III b, IV a oraz V.

A oto ich dane:
Magdalena Hawrylak III b
Martyna Celuch III b
Patryk Podbrzeski IV a
Julia Urzedowska IV a
Julia Borkowska IV a
Ola Kamecka IV a
Kaja Lepa IV a
Gabry¶ Rzewuski IV a
Pawe³ Wojtal V b

Dziêkujemy pani dyrektor za obecno¶æ na naszym przedstawieniu.
Dziêkujemy dzieciom oraz wychowawcom za przyjêcie nas i poczêstunek.
By³o nam bardzo mi³o dla was wyst±piæ.
Mamy nadziejê ¿e mora³ naszej bajki bêdzie my¶l± przewodni± w dobrym postêpowaniu uczniów w szkole.

wiêcej zdjêæ

Notatka: p. Krystyna Zachaczewska