Dodane przez admin dnia 19 maj 2015

Kołobrzeska Noc z Kulturą - 2015

"Strefa @ktywności” – to wyjątkowy projekt edukacyjny, gdzie za pomocą aktywnych form działania i stworzenie warunków do tworzenia i poznawania sztuki, rozwijana jest pasja i talent dzieci i młodzieży w wieku (12-19 lat). Twórcze działania inspirowane są przez doświadczonych twórców-artystów. Efekt pracy uczestników zadania został zaprezentowany szerokiej publiczności podczas Kołobrzeskiej Nocy z Kulturą w dniu 15 maja br w sali koncertowej ratusza. Wystawieniu prac młodych plastyków towarzyszył niecodzienny koncert w wykonaniu młodych artystów: Agaty Kramarz z klasy VIc Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi, Ogniska Pracy Pozaszkolnej, uczniów Szkoły Muzycznej I Stopnia w Kołobrzegu, Studia Wokalnego Mayol z Klubu Garnizonowego i pisarki Małgorzaty Maj.

Więcej informacji: www.kolobrzeg.pl
www.e-kg.pl