Dodane przez admin dnia 11 czerwiec 2015

Klasa VI c pracuje na lekcji przyrody metodą projektu edukacyjnego - 2015

Na lekcji przyrody uczniowie klasy VI c przygotowali interesujący projekt edukacyjny na temat najstarszego parku narodowego na świecie – Parku Yellowstone. Uczniowie byli podzieleni na 4 grupy. Pierwsza grupa „Kartografów” przygotowała mapy oraz prezentację multimedialną na temat parku. Grupa „Zoologów” i „Botaników” zapoznała uczniów z fauną i florą. Natomiast grupa „Znawców Wulkanów” przedstawiła informacje na temat wulkanów i gejzerów. Projekt zakończył pokaz wybuchu wulkanu.
Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie oraz przygotowanie tak ciekawej lekcji.

Notatka: p. J. Zosik