VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - 2012
Dodane przez admin dnia 16 kwiecień 2012

VIII POWIATOWY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 8th ENGLISH RACE KOŁOBRZEG 2012

Szkoła Podstawowa Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu już po raz ósmy organizuje Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego pod nazwą English Race 2012. Konkurs ten jest nie tylko okazją do miłego spotkania, sprawdzenia wiedzy i umiejętności językowych uczniów, ale również sprzyja wymianie doświadczeń i informacji dotyczących nauczania języka obcego w szkole.

Patronat honorowy nad Konkursem sprawują: Starosta Powiatu Kołobrzeskiego, Prezydent Miasta Kołobrzeg, Burmistrz Miasta Gościno oraz wójtowie gmin: Kołobrzeg, Rymań, Dygowo, Ustronie Morskie i Siemyśl.

Do organizacji Konkursu włączyły się także wydawnictwa: Pearson Longman, Oxford University Press, Nowa Era, Macmillan.

Patronatem medialnym nasze przedsięwzięcie objęła Gazeta Kołobrzeska i Telewizja Kablowa Kołobrzeg.

Wzorem lat ubiegłych serdecznie zapraszamy uczniów szkół podstawowych wraz ze swoimi nauczycielami do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu.

•   regulamin konkursu
  •   VIIth_English_Race_test