Dodane przez admin dnia 16 czerwiec 2010

Dzień mamy i taty - 2010

W dniu 11.06 uczniowie klasy IB mieli zaszczyt gościć Mamy i Tatusiów z okazji ich wspólnego święta.

Dzień mamy i taty - 2010

W dniu 11.06 uczniowie klasy IB wraz z paniami Elżbietą Leszczyńską i Barbarą Przychoćko mieli zaszczyt gościć Mamy i Tatusiów z okazji ich wspólnego święta.

Uczniowie przygotowali szereg niespodzianek. Najpierw goście obejrzeli krótki występ artystyczny, następnie dzieci złożyły życzenia i wręczyły prezenty - niespodzianki, piękne zdjęcia we własnoręcznie wykonanych ramkach. Podczas poczęstunku rodzice podchodzili do tablicy, gdzie wywieszone zostały ich portrety. Warunkiem otrzymania tego prezentu było odszukanie swojej podobizny.

Zabawa była przednia, z tego miejsca składamy rodzicom jeszcze raz serdeczne życzenia.