Polskie symbole narodowe - 2016
Dodane przez admin dnia 25 wrzesień 2016

Polskie symbole narodowe - 2016

Mali patrioci SP 5 zaproszeni do szkolnego konkursu historycznego „Polskie symbole narodowe.”
Zapraszamy uczniów wszystkich klas naszej szkoły do udziału w Szkolnym konkursie historyczno- plastycznym Polskie symbole narodowe.
Wasz udział będzie wyrazem miłości do naszej Ojczyzny Polski. Jesteśmy Polakami i musimy pamiętać skąd się wywodzimy i jaka jest nasza historia.
Tematem konkursu jest historia godła Polski i jego przekształcania się na przestrzeni dziejów.
Prosimy, wykonajcie prace plastyczne ilustrujące wygląd godła Polski dzisiaj i dawniej np. w czasach piastowskich, PRL i dzisiaj.
Format prac a-3
Technika dowolna
Prosimy o trzy najlepsze prace z każdej klasy
Termin oddawania prac do 28 października 2016 r. do p. K. Marchowieckiej, p. A. Przybylskiej, H. Zawady
Nagroda niespodzianka za najlepszą pracę w kategorii klas I-III i IV – VI zostanie wręczona na apelu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę 10 listopada 2016 roku.

Notatka: p. K. Marchowiecka