Dodane przez admin dnia 29 maj 2016

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ "ORLIK VOLLEYMANIA" - 2016

Dn. 24.05.2016r. uczniowie Naszej Szkoły wzięli udział w eliminacjach regionalnych w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej "Orlik Volleymania". Zawody zorganizowane były na boiskach szkolnych Gimnazjum nr 1 w Kołobrzegu przy współpracy z UKS OPP Kołobrzeg. Poza rywalizacją sportową, zawodnicy mogli zwiedzić i zapoznać się z funkcjonowaniem placówki. W turnieju rywalizowały drużyny z całego powiatu Kołobrzeskiego. Turniej odbywał sie w zespołach 4-osobowych, w formule "mikstów siatkarskich" (czyli 2 chłopców + 2 dziewczyny). Nasza Szkoła po ciężkich bojach, ostatecznie uplasowała się na miejscu VIII. Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za walkę do ostatniej piłki.

Notatka: p. J. Szcześniak