Dodane przez admin dnia 01 listopad 2014

Festiwal Piosenki o Zdrowiu - 2014

27.10.2014 r. (poniedziałek) w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Kołobrzegu odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki o Zdrowiu.

Festiwal Piosenki o Zdrowiu - 2014

Szkoła Nr 5 jest współorganizatorem Festiwalu. Główny patronat nad Festiwalem obejmuje corocznie Powiatowa Stacja Sanitarno Epidemiologiczna w Kołobrzegu. Festiwal ma za zadnie promować i propagować profilaktykę prozdrowotną oraz uświadomić młodym ludziom, że aktywny i zdrowy tryb życia wcale nie musi być nudny.

Festiwal zakończył cykl warsztatów profilaktyczno edukacyjnych prowadzonych w Szkole Nr 5 przez psychologa oraz pedagoga szkolnego, których głównym celem jest zainteresowanie młodych ludzi prozdrowotnym stylem życia oraz zdrowego odżywiania.

Wyniki finału:

SOLIŚCI:

I miejsce
Jaśmina Wenta "Pamiętnik Jaśminy" - Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Janusza Korczaka

II miejsce
Oliwia Świtlicka "Witaminowy szok" SP Nr 4 im. Boh. I Armii Wojska Polskiego

ZESPOŁY:

I miejsce

Zespół wokalny z Zespółu Szkół Szkoła Podstawowa Nr 9 w składzie: Monika Bacher, Anna Nadziejko, Wiktoria Woźniak Anastazja Lewandowska i Hanna Kaczorowska.

II miejsce
Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w składzie: Aleksander Zatorski, Patryk Mirecki, Kinga Kubiak, Alicja Szczęsna, Kornelia Kamecka piosenka „My dzieciaki”

Uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy wszystkie szkoły do udziału w festiwalu za rok.

Zapraszamy do wysłuchania informacji: Radio Koszalin

Zapraszamy do obejrzenia relacji: gk24.pl