NAUCZYCIEL na 6 - 2018
Dodane przez admin dnia 02 październik 2018

​NAUCZYCIEL na 6 - 2018

GAZETA KOŁOBRZESKA ogłasza III edycję konkursu pn. „​NAUCZYCIEL na 6", do którego może być zgłoszony każdy nauczyciel zatrudniony w przedszkolu, szkole podstawowej, średniej lub innej placówce oświatowej na terenie miasta oraz całego powiatu kołobrzeskiego. Kandydatów do tytułu mogą zgłaszać uczniowie, absolwenci i ich rodzice.

​NAUCZYCIEL na 6 - 2018

Gazeta Kołobrzeska szuka wyjątkowych nauczycieli, którzy potrafią dostrzec potrzeby ucznia oraz mają osiągnięcia nie tylko w pracy dydaktycznej, ale i wychowawczej. „Nauczyciel na 6” musi mieć przede wszystkim nieprzeciętną osobowość. Brana będzie pod uwagę innowacyjność nauczyciela, jego umiejętność przekazywania wiedzy swoim wychowankom, zaangażowanie oraz pasja do wykonywanego zawodu.

Aby zgłosić swojego kandydata, wystarczy wypełnić KUPON ZGŁOSZENIOWY(drukowany w każdym wydaniu Gazety Kołobrzeskiej) podając uzasadnienie, które przekona jury o wyjątkowości kandydata. Kupon należy przesłać do redakcji: Gazeta Kołobrzeska, ul. Myśliwska 6, 78-100 Kołobrzeg, z dopiskiem: „Nauczyciel na 6”, do 5 LISTOPADA br. (liczy się data stempla pocztowego). W głosowaniu biorą udział tylko oryginalne kupony wycięte z gazety.

GAZETA KOŁOBRZESKA: ​NAUCZYCIEL na 6