Dodane przez admin dnia 07 luty 2011

KONKURS PLASTYCZNY „Hu, hu, ha – zima wcale nie jest zła” - 2011

Przedstawiamy wyniki Konkursu Plastycznego „Hu, hu, ha, zima wcale nie jest zła!”. Miło nam poinformować, że w konkursie wzięło udział 117 dzieci z kołobrzeskich przedszkoli. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Po burzliwych naradach wyłoniono zwycięzców.

I miejsce:
Hubert Bojanowski, Maja Robaczyńska, Jakub Minko, Zuzia Borowicz (praca zbiorowa) - Przedszkole nr 2 (opiekun p. Renata Wers)
Nadia Sobczak - Przedszkole nr 10 gr. VI

II miejsce:
Kamil Uglis - Przedszkole nr 10 (opiekun p. A. Stojanowska, p. B. Wypyska)
Szymon Trojanowicz - Przedszkole nr 10 (opiekun p. A. Stojanowska, p. B. Wypyska)

III miejsce:
Katarzyna Naroń - Przedszkole nr 10 (opiekun p. Katarzyna Sieruga, p. Katarzyna Nawrocka)
Zofia Dąbrowska - Szkoła Podstawowa Nr 5, grupa "0"B (opiekun p. Zofia Sitańska)

Wyróżnienia:
Sandra Michaś - Szkoła Podstawowa Nr 5, grupa "0"A (opiekun p. Natalia Mierkiewicz)
Patryk Paradowski - Przedszkole nr 8 (opiekun p. Irena Sempruch)
Marcelina Jończyk - Przedszkole nr 2 (opiekun p. Monika Bucholc)
Magda Obuchowska - Przedszkole nr 7 gr.VII „Jeżyki”

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Dla każdego dziecka, które wzięło udział w konkursie została przygotowana niespodzianka. Nagrody główne oraz niespodzianki dla dzieci zostaną przywiezione do przedszkoli przez organizatorów konkursu jeszcze przed feriami zimowymi.

Nagrodzone prace można obejrzeć w Szkole Podstawowej Nr 5.

Dziękujemy za udział w konkursie. W kwietniu zapraszamy do konkursu plastycznego "Moja szkoła"

Organizatorzy: p. Małgorzata Chmiel, p. Ewa Smaruj.