Omnibus - 2016<
Dodane przez admin dnia 24 kwiecień 2016

Omnibus - 2016

Omnibus - 2016

Dnia 12.04.2016r. dziesięcioro uczniów z klas drugich i trzecich wzięło udział w szkolnym konkursie wiedzy ogólnej „Omnibus”. W encyklopedii można przeczytać, że słowo „omnibus” oznacza między innymi człowieka wszystkowiedzącego, specjalistę z różnych dziedzin. Uczniowie, którzy stanęli do rywalizacji w tym konkursie wykazali się wszechstronną wiedzą, taką której zakres niejednokrotnie wykraczał poza materiał programowy danej klasy. Pytania konkursowe były o różnym stopniu trudności, od bardzo łatwych do trudnych. Podczas zmagań w trzech etapach wyłoniono najlepszych.

I tak kolejno:

I miejsce i tytuł OMNIBUSA wśród uczniów klas II i III zdobyła Zosia Ochocińska uczennica klasy IIb

II miejsce zdobyła Klaudia Nowosad uczennica klasy IIa

III miejsce zdobyła Blanka Kołowska uczennica klasy IIIa

Serdecznie gratulujemy wszystkim , którzy wzięli udział w konkursie, a w szczególności zwycięzcom. Brawo!!!

Notatka: p. Alicja Duwe