Dodane przez admin dnia 20 październik 2018

APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ - 2018

12 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Zawodowej. Uczniowie klas II c i V d przygotowali wesoły montaż słowno-muzyczny. Piosenki o awansie zawodowym nauczyciela, czy tez o jego pracy, były przeplecione scenkami rodzajowymi wprost z pokoju nauczycielskiego.

APEL Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ - 2018

Tego dnia pani Dyrektor Agnieszka Grzegorczyk-Maziarz wręczyła również nagrody nauczycielom naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy pani Anecie Żarskiej, panom Tomaszowi Krzewinie, Pawłowi Myszyńskiemu i Pawłowi Waśków za pomoc w przygotowaniu i realizacji apelu.

Notatka: p. E. Jeziorska i p. A. Biel