Dodane przez admin dnia 15 październik 2018

Sukcesy naszych uczniów - 2018

Dnia 13.10.2018 odbyły się zawody pływackie Otwarte Mistrzostwa w Pływaniu Dzieci i Młodzieży Kołobrzeg Sprint Cup.

Sukcesy naszych uczniów - 2018

Miło nam poinformować, że w kategorii 10-15 lat uczeń z klasy 5 c Adrian Kaziuk zdobył III miejsce w stylu motylkowym na dystansie 50 m i V miejsce w stylu dowolnym na dystansie 50 m.
W kategorii 7 lat i mniej uczennica z klasy I b Maria Wolańska zdobyła I miejsce w stylu grzbietowym na dystansie 25 m oraz II miejsce w stylu dowolnym na dystansie 25 m.
Konkurencja była bardzo duża. Rywalizowali m.in. z klubami Gryfek Gryfice, MKP H2O Koszalin, UKS Sokół Ustronie Morskie, Znicz Koszalin, MKS Neptun Stargard Szczeciński, GKS Tarnowia Targowo Podgórne, ASiR Kołobrzeg, MKP Kołobrzeg.

Gratulujemy!