Dodane przez admin dnia 12 maj 2014

DZIEŃ EUROPY 2014

Dnia 09 maja 2014 roku odbyły się obchody Dnia Europy – impreza współorganizowana przez Regionalne Centrum Kultury i Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Kołobrzeg. Jednym z punktów programu było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce unijnej „Mam już 10 lat – Polska w UE”.

DZIEŃ EUROPY 2014

Dzieci nagrodzone oraz wyróżnione z naszej szkoły to:
Aleksander Zatorski z klasy IIc (II m-ce, opiekun: Karolina Willma)
Wiktoria Blachowska z klasy Ia (III m-ce, opiekun: Karolina Willma)
Kuba Gryń z klasy Ic (wyróżnienie, opiekun: Karolina Willma)
Martyna Szarek z klasy VIc (wyróżnienie, opiekun: Sylwia Trojanowska)
Barbara Szyrwińska z klasy Vc (wyróżnienie, opiekun: Sylwia Trojanowska)

Nagrody oraz wyróżnienie wraz z dyplomami wręczał Prezydent Miasta.

Obchodom towarzyszyły również występy artystyczne dzieci , pokaz szczudlarek, malowanie twarzy, mini parada Schumana, wystawa nagrodzonych prac oraz wiele innych atrakcji. Uczniowie naszej szkoły również wzięli udział w tym wydarzeniu. Towarzyszyli im opiekunowie – Panie Aldona Przybylska, Halina Zawada i Karolina Willma.

Notatka: p. Karolina Willma