Dodane przez admin dnia 16 czerwiec 2011

Zjednoczona w różnorodności czyli mój region w UE - 2011

Wyniki konkursu "Zjednoczona w różnorodności czyli mój region w UE"

Zjednoczona w różnorodności czyli mój region w UE - 2011

Wyniki konkursu "Zjednoczona w różnorodności czyli mój region w UE"

15 czerwca 2011 roku rozstrzygnięto konkurs plastyczny „Zjednoczona w różnorodności czyli mój region w Unii Europejskiej”. Konkurs organizowały równolegle wszystkie Punkty Informacyjne Europe Direct działające na terenie Polski, a skierowany on był do uczniów szkół podstawowych. Konkurs plastyczny organizowany przez ED Kołobrzeg obejmował teren województwa zachodniopomorskiego.

Jury konkursowe w składzie: Lidia Szyper-Machowska oraz Agnieszka Marcholewska przy współudziale Dariusza Kalety (Kierownika Działu Wystawienniczego Galeria Sztuki Współczesnej w Kołobrzegu) przyznało I miejsce – Wiktorii Pawlikowskiej, uczennicy klasy VIA, wyróżnienie natomiast Krzysztofowi Marcinkowskiemu z klasy VIB. Opiekunami nagrodzonych i wyróżnionych uczniów była Pani Karolina Willma.

Przy ocenie prac brano pod uwagę zgodność pracy z tematem, kreatywne podejście i osobiste ujęcie tematu, jasną i logiczną strukturę pracy oraz wartość artystyczną. Zwycięska praca zostanie opublikowana w ogólnopolskim Kalendarzu Sieci Europe Direct przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych.

Więcej informacji: europe-direct.kolobrzeg.eu