Dodane przez admin dnia 07 czerwiec 2008

Bal uczniów klas VI

6 czerwca 2008 roku odbył się bal uczniów klas VI.

Bal uczniów klas VI

6 czerwca 2008 roku odbył się bal uczniów klas VI.

Piątek 6 czerwca był dniem niezwykłym. Odbył się długo oczekiwany, pożegnalny bal szóstoklasistów. Uroczystość rozpoczęli uczniowie witając gości oraz wspominając sześć lat nauki w naszej szkole. Następnie poprosili Panią Dyrektor o przecięcie wstęgi i otwarcie balu. Pani Dyrektor Hanna Rydzkowska-Fortuna życzyła wszystkim balowiczom udanej zabawy. Bal rozpoczął się polonezem, który zaprezentowała nasza młodzież.
Wreszcie zaczęła się szalona zabawa. W międzyczasie do tańców włączyły się panie nauczycielki, co ucieszyło uczniów. Spragnieni i głodni robili tylko krótkie przerwy na posiłki. Zabawa przebiegała w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Wszyscy świetnie się bawili. Zresztą popatrzcie na zdjęcia!