Dodane przez admin dnia 01 kwiecień 2012

Zbieramy plastikowe nakrętki - 2012

Szkoła nasza bierze udział w międzyszkolnym konkursie "Zbieramy plastikowe nakrętki".

Zbieramy plastikowe nakrętki - 2012

Organizatorem konkursu jest Gmina Miasto Kołobrzeg i Miejski Zakład Zieleni, Dróg i Ochrony Środowiska w Kołobrzegu. Konkurs trwa do 18 maja 2012r. Celem konkursu jest wyrabianie nawyku segregacji odpadów i oddzielania nakrętek od opakowań oraz usprawnienie recyklingu odpadów opakowaniowych. Zbieramy plastikowe nakrętki butelek po szamponach, sokach, chemii gospodarczej, wodach źródlanych i mineralnych, jogurtach, nakrętek kartonów po mleku, kartonów po sokach, itp.

Osoby odpowiedzialne za zbiórkę: p. Bożena Ponikiewska (klasy I - III) oraz p. Katarzyna Odyniec (klasy IV - VI)

Wszystkich serdecznie zapraszamy: uczniów, rodziców i personel szkoły. Dla najaktywniejszych zbieraczy przewidziane są nagrody.

Ogłoszenie Prezydenta Miasta i Regulamin Konkursu:

•   Ogłoszenie Prezydenta Miasta
  •   Regulamin Konkursu