Dodane przez admin dnia 03 kwiecień 2013

Liga Profilaktyczna - 2013

W czwartek 21.03.2013 r. na hali Milenium ZS nr 2 zorganizowało II edycję Ligii Profilaktycznej pod hasłem: "Po koleżeńsku i bezpiecznie".

Liga Profilaktyczna - 2013

W sportowej zabawie udział wzięły 8-osobowe, mieszane drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 3, 4, 5 oraz reprezentacja gospodarzy. Naszą szkołę reprezentowali:
1. Mateusz Zborowski kl. V b
2. Adrian Protasiuk kl. V b
3. Bartosz Nowosad kl. V b
4. Kamil Olejnik kl. V b
5. Daria Witkowska kl. V c
6. Wiktoria Pawłowicz kl. V c
7. Marek Sokołowski kl. V c
8. Jakub Chwoszczyński kl. V c

Uczestnicy musieli pokonać wiosenny tor przeszkód niosąc m.in. jajko na łyżce czy na wzór udekorować talerz wiosennymi nowalijkami. W konkurencji kulinarnej zdobyliśmy bezkonkurencyjnie pierwsze miejsce. W klasyfikacji generalnej nasza drużyna uplasowała się na miejscu IV.

Opiekunem grupy była p. psycholog – Milena Garbacz-Zatorska

Notatka: p. Milena Garbacz-Zatorska